9.—12. 8. 2018
areál Hněvkovského, Komárov

19:00

Rodičovská vstupenka 1 + 1 zdarma = 100% sleva pro Vaše dítě od 6 do 18 let!
Na všechna představení nového cirkusu v rámci letošního Maratonu hudby Brno může každý rodič při nákupu 1 vstupenky za standardní cenu zároveň „zakoupit“ 1 dětskou vstupenku zdarma, tj. se 100% slevou pro své dítě ve věku od 6 do 18 let. Sleva je volitelná přímo v nákupním košíku při on-line rezervaci/ nákupu, lze ji získat i na libovolném prodejním místě. Samostatně je sleva na dítě neprodejná!
Kontrola slevy na místě u vstupu. Dítěti ve věku 6 až 18 let bude
umožněn vstup na představení pouze v doprovodu jeho rodiče s platnou vstupenkou.

KOUPIT VSTUPENKU

Zapomeňte na unavené velbloudy a smutné augusty, do města Brna přijíždí NOVÝ CIRKUS!

V jeho šapitó se divákům naskytne podívaná dosud nepředstavitelných dimenzí. Tři akrobati, jedno kolečkové křeslo, jeden bagr a bezedná zásoba odvahy – to jsou hlavní ingredience tohoto vysoce adrenalinového dobrodružství.

Nový cirkus na Maratonu hudby Brno se uskuteční opět pod garancí unikátního festivalu Letní Letná a jejího ředitele Jiřího Turka, který již od roku 2004 přiváží do ČR ty nejlepší soubory nového cirkusu a na našem festivalu uvede s předstihem svou hlavní hvězdu.

Upozorňujeme

Sezení ve stanu je číslované. Po začátku představení není možný vstup do šapitó!

Ceny vstupenek 650 / 590 / 540 Kč – číslované sezení

Doporučujeme pro děti od 6 let.

Vstup zakázán dětem do tří let, starším povolen pouze s doprovodem.

Prosíme, respektujte věková doporučení – vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků.

Délka představení 60 minut

Cirque Inextremiste - Extrêmités (FR)

Extrémnější než kdy dříve!
Vítejte ve světě rizika, nebezpečí, ale i syrové poetiky a nekorektního humoru. V novém představení francouzského Cirque Inextremiste uvidíte to, co jste nikdy před tím neviděli. Toto představení rozhodně není pro slabé povahy!

Tři přátelé se setkávají na stavbě. Své kolečkové křeslo ovšem Rémi tentokrát vymění za bagr. Jako když si Ironman oblékne svůj proslulý „superoblek“, stává se tento stroj jeho součástí a dodává mu neskutečnou sílu a překvapující přesnost. Jeho kvadruplegie jako by nebyla a prostor získává mechanický akrobat. Společně pak roztáčí kolotoč neuvěřitelných akrobatických kousků, ze kterých vám bude místy běhat mráz po zádech.